Сонячні станції і ліхтарі

м. Городенка, Івано-Франківська область

У місті Городенка, Городенківського району Івано-Франківської області було встановлено декілька Акумуляторна вуличних ліхтарів на сонячних батареях.

Ліхтарі були встановлені в парковій зоні, де не була проведена електромережу. Логічним і єдино правельно рішенням було встановити саме сонячні ліхтарі. Цікавим фактом є те, що установка з метою експерименту була проведена в трохи затіненій області (дерева) і на висоті, що перевищує на 30% номінальну. І тут наші ліхтарі показали себе з найкращого боку – датчик справно спрацьовує в потрібному діапазоні відстані до ліхтаря, він переходить з економ режиму в номінальний. Площа освітлення стала більше з за монтажною висоти ліхтаря практично без втрати якості освітлення, тобто у ліхтарів даного типу є істотний запас по основних параметрах. Заряду батареї справно вистачає на темний час доби.

Мер міста Степан Любомирович Яворський висловив подяку від імені жителів Городенки в своєму інтерв’ю, а також надію на подальшу співпрацю. «Прогрес за інноваційними технологіями» – зокрема сказав міський голова, «Колись люди так само важко сприйняли перехід від парового двигуна на мотор внутрішнього згоряння …»

 

с. Малехів, Львівська область

У селі Малехів Львівської області наші інженери встановили 4 акумуляторних сонячних ліхтаря, потужністю 20 ват. Висота установки становить 6-7 метрів. Ліхтарі включаються автоматично, коли на вулиці темніє і світять в половину сили. Коли поруч проходить людина, спрацьовує датчик руху і ліхтар світить на повну силу. Денного заряду ліхтаря вистачає на дві ночі влітку на цілу ноч взимку.