Партнери

APAR

Команія APAR займається виробництвом та торгівлею з 1985 року на ринку автоматизації, електроніки та вимірювань в Польщі. Наша пропозиції зосереджено у двох основних напрямках: промислова автоматизація і корпуси та злиття. Розділ Промислова автоматизація спеціалізується на виробництві датчиків, датчиків, лічильників, контролерів і реєстраторів, які є елементами систем вимірювання та контролю температури, вологості і тиску. Ці рішення також включають в себе пристрої для бездротового вимірювання і запису величин. Наші проекти характеризуються сучасними технічними рішеннями, високою точністю, стійкістю до перешкод і хорошими характеристиками для комунального господарства, зберігаючи при цьому помірний рівень цін. З більш ніж 25-річним досвідом роботи та нашими висококваліфікованими інженерами, ми можемо розробляти з нуля інструмент відповідно до вимог замовника. Ми пропонуємо професійні консультації, аналіз варіантів можливих конструкцій, пунктуальність, навчання в використанні пристрою.

LSis

Компанія LSIS - світовий лідер в області електропостачання, автоматизації та зелених технологій. Існує з 1974 року. Світова мережа складається більш ніж з 20 зарубіжних філій і дочірніх компаній. Робочі потужності складають 9 заводів у Кореї і за кордоном. Компанія має власний випробувальний центр електротехнічного обладнання «PT & T». Це лабораторія світового класу, що забезпечує повну сертифікацію продукції, що випускається. Вся реалізована продукція сертифікована відповідно до багатьох міжнародних стандартів. Приорітетами і переконаннями фірми є: - Гарантія всім клієнтам безпечного і заможного життя та щасливого майбутнього, надаючи їм зручну «розумну енергію». - Ведення шляху до майбутнього за рахунок інновацій, які перевищують очікування клієнтів. - Створення ефективного зручного майбутнього через конвергенції ІКТ та інтеграції сучасних технологій. - Створення багатого майбутнього, забезпечуючи екологічно чистою та безпечною енергією

EMHEATER (China EM Technology Limited)

Головний офіс знаходиться за адресою: Bao’an District, Shenzhen, China
EMHEATER є компанією, що спеціалізується на дослідженні і виробництві різних видів продуктів промислової автоматизації, що стосується економії електроенергії у легкій промисловості, верстатобудуванні, текстильній промисловості, а також у ряді систем автоматизації промисловості. Крім дослідження існуючих продуктів, ми також досліджуємо області нової науки і техніки. Ми також активно працюємо над розширенням наших маркетингових каналів. Наші виробничі потужності складають 6 заводів і понад 820 співробітників. Як професійний виробник продуктів промислової автоматизації, ми виготовляємо перетворювачі частоти для серво-двигунів і приводів, фільтри EMI, дроселі змінного струму гармонійної хвилі, синусоїдальні фільтри, гальмівні блоки і резисторі. У 2008 році Група EMHEATER започаткувала "China EM Technology Limited" для просування на світовий ринок.

ITSCOOL

Заснована в 2004 році, ITCOOL є технологічно орієнтованою компанією, що займається виробництвом продукції що використовує сонячну енергію. У нас є власний завод «R & D» центр в Шеньчжень, Китай. В останні роки ми зосередили всю нашу увагу на дослідженнях та методиках вдосконалення по нашому напрямку. Ми побудували дистриб'юторські філії в більшості міст Китаю і почали просування на закордонні ринки з 2007 року. Нашою основною продукцією є ліхтарі з акумуляторами на сонячних батареях, сонячні пакети, мішки, намети, жилети, пляжні парасольки і інші сонячні додатки і гаджети. У нас є власний бренд ITCOOL для зарубіжного ринку. Також ми можемо надати OEM і ODM послуги для глобальних партнерів. У нас є своя команда, що надає рішення для апаратного та програмного забезпечення. Більшість ODM і налаштувань є предметом переговорів. Наша продукція експортується в багато країн по всьому світу. В області зеленої енергетики, наша мета полягає в тому, щоб виробляти практичні функціональні і довговічні невеликі продукти, щ оживляться енергією сонця.

TELECONTROL

TELECONTROL є дочірньою фірмою Ningbo Uting Electronic CO., LTD. Компанія являється глобальним і відомим дослідником і виробником бездротових пультів дистанційного керування. Пульти радіоуправління як UTING, так і TELECONTROL були сертифіковані основними країнами глобальної індустрії, такими як Європейський союз, США, Великобританія, Японія, Канада, Італія, Португалія, Бельгія і так далі. Вони широко застосовуються для підйому обладнання, будівельної техніки, навантаження / розвантаження машин, систем водопостачання, передачі даних, залізо-плавки, автомобільної промисловості, целюлозно-паперової та хімічної промисловості, обробки сталевих конструкцій, гальванізації, суднобудування, на залізниці, містах, будівництві тунелів та з іншим обладнанням, яке можуть використовувати радіоуправління. Штаб-квартира компанії TELECONTROL, в якій працюють 105 співробітників, знаходиться в м Гаосюн, Тайвань. У країні знаходиться 8 філій, їх робота спрямована на оптимізацію продажів і сервісної мережі. Середня кількість виробленої продукції становить 60000 одиниць на рік і постійно зростає. В даний час компанія експортує товари в 60 країн по всьому світу. Більше 80% продажів отримується від зовнішнього ринку; між тим, компанія контролює 95% ринку Тайвані і є лідером серед виробників радіотоварів в Азії. Lee'sHi-Tech спеціалізується на виробництві промислових радіо-пультах дистанційного керування більше 20 років. Lee'sHiTech, володіючи значущими бізнес-досягненнями вкупі з агресивним розширенням, продовжує направляти всі свої зусилля на нові успіхи. Метою і зобов'язаннми перед нашими клієнтами є виробництво високоякісних, надійних і безпечних радіо-пультів.

MAWOS

Компанія уже багато років посідає одне з перших місць на Польському ринку промислової автоматики.<br /> Базові напрямки від MAWOS це: Пристрої плавного пуску для електродвигунів та сервоприводів, промислова автоматизація, управління технологічними процесами і машинами, програмне забезпечення для автоматизації<br /> проектів, візуалізація, введення в експлуатацію, діагностика, сервіс, навчання, продаж обладнання sterownikowego SIEMENS, привідна техніка, комплексне впровадження систем приводу, проектування, префабрикація, монтажна техніка, діагностика. А також продаж перетворювачів і електродвигунів SIEMENS, пристроїв плавного пуску MAWOSTART-PX, виготовлення електричних установок, систем збудження синхронних генераторів і двигунів, регуляторів напруги статичного збудження і гасіння поля синхронних генераторів, шафи розподілу і управління та приводу. Компанія займається технічним консалтингом, проектуванням, монтажем та налагодженням.
Як ми можемо вам допомогти?

Будь ласка, зв’яжіться з нашим офісом

Шукаєш спеціаліста з автоматизації виробництва?