Блискавкозахист

Монтаж блискавкозахисту будівель і споруд під ключ

Компанія Гал-Автоматика займається проектуванням та монтажем блискавкозахисту будівель та споруд.

Як ми працюємо:

✔ Огляд об’єкта та складання проекту нашими спеціалістами.

✔ Розрахунок вартості (ціна залежить від об’єкта та обсягу необхідних робіт). З огляду розглянутого об’єкта розраховується вартість, та узгоджується з Вами.

✔ Після узгодження ми проводимо монтаж блискавкозахисту.

✔ Здача виконаних робіт.

Блискавкозахист ціна

✔ Вартість за встановлення блискавкозахисту залежить об’єкта, для точного прорахунку потрібний виїзд фахівця для огляду. 

Для цього Вам потрібно ➤ подзвонити до нас

☎ 032 245 61 87

Наші спеціалісти Вас проконсультують. Надалі ми оцінимо об’єкт, визначимо який потрібно блискавкозахист будинку або споруди. Затверджуємо проект, ведемо розрахунок, узгоджуємо з Вами. Ціна за блискавкозахист, залежить від об’єкта. В межах міста Львів бесплатна оцінка об’єкта. Захистіть себе від небезпеки! Замовте блискавкозахист.

✔  Компанія “Гал-Автоматика” також займається захисним заземленням  та захистом від імпульсних перенапруг. Звертайтеся, наші спеціалісти Вас проконсультують та нададуть інформацію щодо даних робіт.

 

 

Для чого потрібен блискавкозахист?

Блискавкозахист будівель та споруд  потрібний для перехоплення блискавки та відведення її в землю. Це убезпечить Вас, від попадання блискавки в будинок або іншу споруду та нашкодити їй, з можливістю призвести до загоряння. Також забезпечити безпеку людей, які знаходяться у будівлі.

Блискавковідвід складається: з блискавко приймача,  який безпосередньо приймає на себе удар блискавки, струмовідводу і заземлювача.

Блискавкозахист будівель і споруд під ключ

Блискавкозахист будівель і споруд умовно можна розділити на внутрішній та зовнішній блискавкозахист.

✓ Зовнішній блискавкозахист означає недопущення попадання блискавки в об’єкти господарювання людини.

✓ Внутрішній захищає електричні прилади, які знаходяться в середині будівель, під перенапругою в електричній мережі, спричинених ударами блискавок в лінію електропередачі.

Говорячи про зовнішній блискавкозахист варто також згадати такий тип як активний блискавкозахист. Конструктивно такий блискавкозахист подібний до класичної конструкції завнішнього блискавкозахисту за тим виключенням, що замість простого блискавкоприймача у вигляді труби використовується активний блискавкоприймач (рисунок 1)

активний блискавкозахист

Принцип дії активного блискавкоприймача заснований на створенні випиреджального заряду (висхідного лідера) в сторону блискавки (низхідного лідера) в момент, коли напруженість електричного поля поряд з прийомником досягає свого критичного значення (12 — 14 кВ/м).

Внаслідок цього виникає канал, по якому струм блискавки через блискавковідвід іде в землю.  Таким чином створюється ефективний захист будівель та інших об єктів.

Блискавко приймач, який, виходячи з назви, необхідний для прийому розряду блискавки. Розташовується він якомога вище над захищуваною спорудою. Може являти собою металевий штир, сітку з провідного матеріалу або металевий трос, натягнутий над об’єктом, що захищається.

Струмовідвід служить провідником для електричного заряду блискавки від блискавко приймача до заземлювача. Зазвичай являє собою провід досить великого перерізу.

Заземлювач – провідник або декілька з’єднаних між собою провідників, що знаходяться в дотику з ґрунтом; зазвичай являє собою металеву плиту, заглиблену в землю.