Інжиніринг і проектування

Інжиніринг – технічні консультаційні послуги, пов’язані з розробкою і підготовкою виробничого процесу і забезпеченням нормального ходу процесу виробництва і реалізації продукції.

До таких послуг належать:

передпроектні – проведення досліджень ринку, підготовка техніко-економічного обґрунтування створення виробництва, інженерні вишукування (топографічна зйомка, дослідження грунтів, розробка планів розвитку регіонів, транспортної системи та іншої інфраструктури, а також консультації і нагляд за проведенням даних робіт;
проектні – підготовка генплану, розробка архітектурного плану, оцінка вартості проекту, розрахунок витрат по створенню і експлуатації об’єкта, розробка робочих креслень, технічних специфікацій та іншої документації, нагляд та консультації по проведенню зазначених робіт;
післяпроектні – підготовка контрактної документації для виробництва різних робіт, організація торгів при необхідності, авторський нагляд за проведенням будівельних робіт, управління будівництвом, проведення приймально-здавальних робіт і виробничі випробування, складання заключної будівельної та технічної документації, підготовка інженерно-технічного персоналу та інші роботи по здачі і пуску виробничого об’єкта;
спеціальні послуги, зумовлені конкретними умовами створення даного об’єкта (аналіз проблем утилізації відходів, юридичні процедури і ін.).
Пропонуємо для Вас проекти під замовника:

Для електромонтажних робіт
Для енергопостачання в цехі, заводи, приватні будинки (до 1000 Вольт)
Для шаф управління (будь-якої складності)

Інжиніринг та проектування електропостачання – Гал-Автоматика

Інжиніринг і проектування електропостачання – цілий комплекс послуг, які надає компанія «Гал-Автоматика». Сюди входять технічні консультації, розробка та підготовка виробничого процесу і наступні етапи, аж до реалізації.

Проект електропостачання об’єкту складається з урахуванням всіх нормативів, вимог безпеки та інших стандартів, які гарантують функціональність і надійність мережі. Здійснювати такі розрахунки і їх реалізацію можуть тільки професіонали з відповідним досвідом, інструментами та апаратурою. Наші майстри пропонують саме такі послуги.

Проект електропостачання також необхідний під час ремонтних і реставраційних робіт. Якщо мережа вимагає заміни або модернізації, під неї розробляється індивідуальна документація з урахуванням поточного стану та необхідних показників.

Особливості проектування електромережі

Комплексне проектування будівель і споруд має цілий ряд переваг:

  • Попередній аналіз та дослідження електромережі дозволяють зробити точні розрахунки та оптимізувати витрати на монтажні роботи і витратні матеріали.
  • Професійно спланована електропроводка захищена від стрибків, перепадів, перевантажень.
  • Індивідуальне проектування електромереж враховує всі особливості конкретного об’єкта: кількість електроустаткування, споживану потужність, індивідуальні потреби.
  • Всі магістралі надійно ізольовані та пожежобезпечні. Ризики замикань чи загорянь зводяться до мінімуму.
  • Професійний проект електропостачання враховує всі дрібниці, аж до перетину кабелів, показників струму відсічення, тощо.
  • Всі прилади як в житлових будинках, так і на промислових об’єктах підключаються до заземлювального контуру.
  • Додатково розраховується захист від блискавок та інших чинників, які здатні вплинути на стан електромережі. Це також запобігає перенапруженню при виникненні непередбачуваних ситуацій.

Правильно спроектована і змонтована мережа забезпечує ще й енергоефективність об’єкта. Чіткий та раціональний розподіл ресурсів значно скорочує їх споживання в цілому.

Замовити проект електропостачання

Робота над проектом електропостачання приватного будинку складається з декількох етапів:

  • Передпроектні роботи. Всі дослідження, розрахунки, підготовка техніко-фінансової документації, інженерні виміри, визначення фронту робот.
  • Проект. Безпосередньо розробка генплану, оцінка вартості, розрахунок витрат на монтаж, утримання та експлуатацію об’єкта, створення креслень, специфікацій, робочої документації.
  • Післяпроектні роботи. Здача проекту в експлуатацію, авторський нагляд, тестування, перевірка, виробничі випробування, консультації по експлуатації, підготовка персоналу, тощо.

Також в комплекс входять спеціальні послуги, в залежності від роду завдань.

Компанія «Гал-Автоматика» пропонує замовити проект електропостачання для приватних будинків, виробництв, цехів, промислових об’єктів, для електромонтажу, шаф управління, автоматизації устаткування будь-якої складності.

Ми пропонуємо свої послуги з 2003-го року, і за цей час ми отримали багатий досвід, обзавелися надійними партнерами та навчилися гармонійно поєднувати перевірені часом типові рішення з індивідуальним та інноваційним підходом.