Вантажо-підіймальна техника

м. Горохів, Волинська область.

Реалізовано проект управління мостовим краном з підлоги.

 Управління відбувається джойстиковим пультом F 24-60.

Було збережено всі 5 швидкостей крана з їхньою зміною пультом дистанційного керування (джойстик, швидкості програмовані).

Також є можливість  керування мостовим краном без частотного перетворювача але з підлоги (до ремонтої площадки). Шафа управління реалізована на базі частотного регулювання, яке використовується у всіх напрямках: підйом\опускання\рух моста\рух каретки\+ додатковий підйом)

2.  м. Горохів, Волинська область 

Реалізовано управління двома тельферамі за допомогою двох радіопультів в одному цеху з підлоги. Доставлено новий шафа управління з пристроями управління (електромагнітні пускачі). Так само підібрано автомати захисту для двигунів.

 

3. м. Львів

Реалізовано керування від пульта радіо управління(доставлено шаву силову з контакторами для управління відповідними двигунами) підєднано до командоапаратів відповідних напрямків. Підключено дві швидкості по напрямках.(першу і другу при існуючих пяти). При небхідності можливий перехід на старий спосіб керування від командо апаратів(потрібно виконати певні операції)  Реалізовано кнопку аврійної зупиники що відключає не тільки пульт радіопередавача але і основний контактор мостового крану (обезживлює).

4. м. Львів

модернізації приводу відкривання дверей ліфта

Модернізації приводу відкривання дверей ліфта

Проведено роботи по модернізації приводу відкривання дверей ліфта. В ході інженерних робіт було замінено перетворювач частоти, який вийшов з ладу на перетворювач Emheater EM12. Це дозволило реалізувати краще керування дверима ліфта та забезпечити безаварійну роботу ліфтової установки в цілому.