Радіопульти для крану F-24

Радіопульти для крану серії F-24

Радіопульти для крану TELEcontrol F24. Дану серію промислового радіоуправління відрізняє надійність, довговічність, економічність. Серія F24 розрахована для застосування для будь-яких типів промислових кранів і дистанційного керування різними механізмами.
Особливості:
 • Поворотний ключ, кнопка старт, кнопка аварійного вимкнення.
 • Подвійний, протиударний Фібер-нейлоновий корпус.
 • Низький рівень споживання енергії передавача (2 лужних батареї розміру АА термін роботи до 2 місяців).
 • Дистанція управління до 100 метрів.
 • Легке програмування сумісний з Microsoft Windows для настройки за потребами замовника.
 • Економічна ефективність,
 • Вбудована самодіагностика.

Радіопульти для крану серії F-24 – сфера застосування:

СКАЧАТИ  –  Каталог пультов от TELEcontrol


Радіопульти для крану F24

Радіопульти для крану. Нерідко виробничі умови недостатньо комфортні та безпечні для людини. Це може бути пил, бруд, шум, температури, пар, токсичні речовини. В такому випадку заборонено перебування оператора безпосередньо в робочій зоні вантажопідіймальних машин. І ось тоді-то на допомогу приходить радіоуправління краном мостовим, що дозволяє керувати процесом дистанційно.

Радіоуправління краном складається з двох пристроїв: приймального і передавального. Передавальний прилад – це пульт F24-60 для спецтехніки і промислового устаткування. Перетворені командні сигнали передаються по радіоканалу безпосередньо до робочого пристрою.

Дистанційне керування кран-балкою

Кран-балки – саме затребуване вантажопідйомне обладнання на виробництвах, підприємствах і будівельних майданчиках. Основна балка переміщається по спеціальним підкрановим коліям за допомогою коліс. Таль обладнана ручним або електричним приводом.

Для зручності і безпеки використовується дистанційне керування кран-балкою. Використання пульта F24-60 – це:

 • Стабільність роботи;
 • Максимальне виключення людського фактора;
 • Підвищення швидкості виконання робочих процесів.

Залежно від конкретної моделі, пульти для управління краном бувають:

 • Кнопкові. Типовий кнопковий пристрій в корпусі з пластику. Підходить для кранів з одношвидкісними приводами, двигунів з фазним ротором або двошвидкісних асинхронних двигунів. Зазвичай пульти досить компактні. Працюють вони від акумуляторних батарей із зарядним пристроєм.
 • З командним апаратом. Використовуються для механізмів з двигуном з фазним ротором. Забезпечують гнучкий контроль швидкісного режиму, дозволяють встановлювати фіксовані положення. Конструктивно такий пульт більший та важчий.

Радіопульти для крану F24-60 оснащуються різними індикаторами і аварійними сигнальними кнопками. Іноді передбачені тумблери для підйому, кнопки для автоматичного набору прискорення та інші допоміжні опції. При роботі в запилених умовах, при підвищеній вологості або температурах, при інших несприятливих обставинах потрібна відповідна ступінь захисту внутрішніх механізмів.

Радіопульти для крану F24 як правильно обрати та купити ?

Перш ніж вибирати пристрої дистанційного керування, необхідно визначитися з їх призначенням і основними характеристиками.

Пульт керування краном F24-60 відрізняється надійністю, стабільністю роботи, довговічністю і економічністю. Модель розрахована на використання в різних типах промислового обладнання, включаючи не тільки крани, а й інші механізми.

Пульт F24-60 оснащений стартовою кнопкою, поворотним ключем і кнопкою аварійного вимкнення. Міцний корпус виконаний з протиударного фібер-нейлонового матеріалу. Пульт працює на відстані до 100 метрів.

Серед переваг моделі – мінімальне енергоспоживання. Для роботи досить пари стандартних батарей АА. Програмне забезпечення повністю сумісне з Windows, а інтерфейс зрозумілий інтуїтивно. Для контролю та стабільності вбудована опція самодіагностики.

А підібрати пульт управління тельфером, купити радіопульт для крана F24-60 або іншу автоматику для вантажно-підйомного обладнання можна, звернувшись до нас. З 2003-го року компанія «Гал-Автоматика» спеціалізується на високоякісному обладнанні і комплектуючих від таких брендів, як LSIS, OMRON, MAWOS, APAR, TELECONTROL, EMHEATER і ITSCool.