Радіо пульти для крану F-23

Радіо пульти для крану F-23

Радіо пульти для крану TELEcontrol F23. Серія розрахована для застосування для будь-яких типів промислових кранів і дистанційного керування різними механізмами. Дану серію відрізняє вбудований генератор частоти PLL, що дозволяє перейти на інші частоти передачі при наявності промислових перешкод або при наявності інших радіопередавальних пристроїв, що працюють в діапазоні 433-434 МГц.
особливості:
Поворотний ключ-марка + кнопка аварійного вимкнення.
Компактні розміри, економічний дизайн і легке управління.
Подвійний, протиударний Фібер-нейлоновий корпус.
Програмування функцій настройки для різних індустріальних застосувань.
Дистанційна подвійна технологія, що дозволяє швидке техобслуговування на місці.
Діапазон температур -35 ° С – +85 ° С.
Клас електрозахисту пристрої – IP 65.
Кабель з підготовленими проводами для швидкого і легкого підключення.
Вбудована сирена для подачі попереджувальних сигналів оператором.

Радіо пульти для крану F-23 – сфера застосування:

СКАЧАТИ  –  Каталог пультів від TELEcontrol


Радіо пульти для кранів F23

Радіо пульти для крану використовуються, найчастіше, коли виробничі умови недостатньо комфортні, а іноді і зовсім небезпечні для здоров’я людини. Знаходження оператора безпосередньо біля вантажопідйомного або іншого виробничого обладнання заборонено при наявності небезпеки: пилу, шуму, високих температур, пари, токсичних речовин, тощо. В такому випадку на допомогу приходить радіоуправління краном мостовим, що вирішує питання дистанційно, без прямого контакту.

Пристрій для радіоуправління краном складається з приймача і передавача. Пульт F21 – передавальний пристрій для спецтехніки та промислового устаткування. Командні сигнали перетворюються та надходять до робочого пристрою.

Радіо пульти для кранів F23, дистанційне керування кран-балкою

Серед найпоширенішого та затребуваного вантажопідйомного обладнання на будь-якому виробництві, підприємстві або будівництві – кран-балки. За допомогою спеціальних коліщаток основа переміщається підкрановими коліями. Управління здійснюється за рахунок ручного або електричного приводу.

Всі пульти для дистанційного управління класифікуються на:

  • Кнопкові. Легкі і компактні, працюють від акумуляторних батарей із зарядним пристроєм. Являють собою звичний кнопковий пристрій в пластиковому корпусі. Використовуються для двошвидкісних асинхронних двигунів, двигунів з фазним ротором, кранів з одношвидкісними приводами.
  • З командним апаратом. Більш складні і габаритні. Забезпечують гнучкість налаштувань і контроль швидкісного режиму. Дозволяють задавати збережені налаштування. Використовуються для механізмів з двигуном з фазним ротором.

Використання радіо пульта F23 для дистанційного керування забезпечує:

  • Безперебійну і стабільну роботу;
  • Мінімізацію людського фактора;
  • Відсутність необхідності безпосередньої присутності оператора;
  • Високу швидкість і ефективність при виконанні робочих процесів.

Залежно від моделі, радіопульти оснащуються сигнальними та аварійними індикаторами, кнопками аварійного відключення, різними тумблерами для вибору фіксованих положень та іншими допоміжними опціями. Також може знадобитися додатковий захист корпусу і внутрішніх механізмів, якщо пристрій використовується в несприятливих умовах: при високій вологості, високих або низьких температурах, в запорошених і загазованих приміщеннях, тощо.

Радіопульти для крану F23 як правильно обрати та купити?

Перш ніж вибирати пристрої дистанційного керування, необхідно визначитися з їх призначенням і основними характеристиками. Наприклад, пульт управління краном F23 відрізняється компактністю, простотою конструкції і надійністю при низькій ціні.

Це зручний, практичний і економічний варіант для дистанційного керування кран-балками, електроталями, електролебідкою і іншими видами обладнання, для яких передбачений спеціальний приймальний блок.

Передавач відрізняється низьким енергоспоживанням і працює від стандартних батарейок АА. Серед додаткових переваг – міцний корпус з фібер-гласу, вібростійкість, високий клас електрозахисту та широкий діапазон робочих температур. Також в пристрій вбудована опція самодіагностики і інтегрований Хаммінг код. Дистанція – до 100 метрів.

А підібрати пульт управління тельфером, купити радіопульт для крана F23 або іншу автоматику для вантажно-підйомного обладнання можна, звернувшись до нас. З 2003-го року компанія «Гал-Автоматика» спеціалізується на високоякісному обладнанні і комплектуючих від таких брендів, як LSIS, OMRON, MAWOS, APAR, TELECONTROL, EMHEATER і ITSCool.